שכנה

שמי ענת, אני בחורה צעירה, בת 21. אני רוצה לספר לכם על משהו שקרה לי לפני כמה ימים. אני גרה בבניין מגורים רגיל ויש לי שכנה ממש יפה. היא קצת יותר מבוגרת ממני, אבל כבר יש לה עסק משלה. היא גבוהה, עם גוף מדהים. היא מאוד מתופחת, תמיד יש ממנה ריח של בוסם יקר והיא תמיד לבושה במותגים שנראים עלה ממש טוב.

אף פעם לא היינו חברות קרובות, שלום ולהתראות – זה היו כל היחסים שלנו. היא גרה לבד לפעמים חברות שלה היו מגיעות, נדיר יותר גברים. יום אחד הייתי צריכה סכום כסף יחסית גדול, החלטתי להלוות את הכסף ממנה. לא היינו חברות, אבל לפחות היכרנו אחת את השניה. צברתי את אומץ שלי ודפקתי בדלת שלה.

"היי, ניקה, אני צריכה טובה ממך…."

"היי, ענת, תכנסי. אל תעמדי בכניסה"

נכנסתי לדירה שלה, העיצוב היה מדהים! ריהוט יקר עם מערכת מולטימדיה משוכללת.

"תשבי. נו, תספרי לי מה קרה לך?"

"ניקה, זה לא נעים לי…אבל אם תוכלי לעזור..אני צריכה להלוואת סכום מסוים."

"בטח, כמה את צריכה?"

"5 אלף בערך, אני בטוח אחזיר, עוד שבוע שבועיים"

"אני יכולה להביא לך סכום כזה ואת אפילו יכולה לא להחזיר, אם את לא רוצה…אבל עם תנאי אחד'

"מה זאת אומרת לא להחזיר? מה התנאי?"

"לא משהו מיוחד…ענת, את בחורה יפה וכבר מזמן מוצאת חן בעיניי"

"אני? לך?"

"אני יגיד לך ככה, את מוצאת חן בעיניי ויש לי שאלה בשבילך, אבל אני רוצה תשובה אמיתית"

"אוקי, תשאלי"

"עשית פעם סקס עם בחורה?"

"מה זאת אומרת, אני לא מבינה?"

"אוקי….בוא נגיד ככה. אני נותנת לך את הכסף ואת נותנת לי ללקק לך"

"ניקה…."

"אני רצינית, את לא מאבדת כלום, מקבלת את הכסף ונהנת מהליקוק שלי"

היא התיישבה ממש קרוב אלי, שמה יד אחד על הרגל ויד שניה על הכתף. הרגשתי נעים מהנגיעות שלה, זה הפתיעה אותי. לכן החלטתי לא להגיד לה כלום ולראות מה יקרה. היא נישקה את הצוואר שלי, השפתיים שלה היו חמות ומאוד עדינות. זה גרם לצמרמורת בגוף שלי. אז היא ליקקה את הצוואר ונישקה את האוזן. הרגשתי שאני מתחילה להתחרמן. הבנתי שאני רוצה להמשיך. היא הורידה את החולצה שלי, את החזייה הורדתי לבד. הפטמות שלי כבר עמדו. היא נישקה את השד ולקחה פטמה לתוך הפה והתחילה למצוץ.

הוצאתי גניחה, היא פתחה את הג'ינס שלי והכניסה יד לתוך התחתונים. הכוס שלי כבר היה רטוב, כי התחרמנתי ממש חזק. היא תחילה לשחק עם אצבע בתוך הכוס שלי. הגניחות שלי כבר היו חזקות.

"עוד…"

"את אוהבת את זה?"

"כן, מאוד"

"את רוצה להרגיש לשון שלי שם במקום האצבע?"

"כן"

"אז תורידי את התחתונים ותשכבי על הספה"

ישר הורדתי הכל, נשכבתי על הספה. לא יכולתי לחכות יותר עד שהיא תכניס את הלשון שלה לתוך הכוס שלי. היא התיישבה על הברכיים מול הספה ופתחה את הרגליים שלי. היא נישקה את האזור הפנימי של הירחיים, לאט לאט היא התקרבה לכוס שלי. כל נשיקה שלה גרמה לזרם בתוף הגוף שלי. אז היא העבירה עם הלשון לכל האורך של הכוס. זה היה הרגע שנשברתי ופשוט תפסתי את הראש שלה ולחצתי אותה צמוד לתוך הכוס שלי. הלשון שלה נכנס פנימה. החזקתי את הראש שלה חזק והלשון שלה עשה קסמים על הכוס שלי. אז היא עשתה משהו שממש לא ציפיתי. היא ירדה יותר למטה והתחילה ללקק את התחת שלי.

זה היה כל כך לא מצופה ונעים שגמרתי תוך שניה. היא ליקקה את המיצים שלי ואז אני משכתי אותה למלה. נישקתי אותה, הרגשתי את הטעם של המיצים שלי. הבנתי שאני רוצה ללקק את הכוס שלה. היא אהבה את הראיון, אבל אמרה שזה לא יהיה היום.