חוף הנודיסטים

אני בחורה צעירה בת 23, גבוהה , עם גוף טוב, ישבן קשה ושדיים עומדים בגודל מושלם. אני רוצה לספר לכם על החוויה שלי מחוף הנודיסטים. אני יודעת שגם בארץ יש חופים כאלה,אבל אף פעם לא חשבתי ללכת לשם. כאשר הייתי בטיול בספרד היו שם מלא מקומות כאלה, החלטתי שני רוצה לנסות את זה. כאשר נכנסתי לאחד החופים הלאה התחלתי לראות אנשים ערומים , מצאתי מקום נחמד לשכב בו,הורדתי את רק את החזייה, השארתי את התחתונים , פעם ראשונה שלי במקום כזה ועדיין התביישתי. מצד אחד שכב גבר סביבות 50 ומצד שני היו שתי בחורים בערך בגיל 30.

ראיתי שהם מביטים עלי די בחוצפה,אפילו בלי להחביא את כוונת הסוטות שלהם. הרבה זמן לא היה לי סקס והבנתי שזה מחרמן אותי , לכן גם אני התחלתי להביט באיברי מין שלהם בלי בושה. אחרי שקצת התחממתי על השמש(או שזה היה בגלל החרמנות) ,הלכתי לשחות קצת בים, מים קרים גרמו לפטמות שלי לעמוד. כאשר חזרתי למקום שלי החלטתי להוריד את התחתונים שלי. נשכבתי חזרה למקום שלי ושמתי לב שהגיעה גבר חדש שהתמקם ממש שתי מטרים ממני. ישר הבנתי שהוא די קבוע במקם הזה, השיזוף שלו היה ממש מעולה. הבטתי בוא בזהירות וכאשר הוא נשכב על הגב ראיתי שהזין שלו כבר עומד. הוא כנראה חשב שאני לא מסתכלת עליו והתחיל לאונן בעדינות. מראה של גבר מאונן שתי מטר לידי גרם לי להירטב. כדי להוריד קצת את ההתרגשות שלי רצתי שוב פעם לים.

כאשר חזרתי החלטתי למרוח על עצמי קרם הגנה. ברגע שהוצאתי את הקרם שמעתי מאחורה "את רוצה שאני יעזור לך עם זה?" . זה היה אותו גבר ששכב לידי, אחרי התלבטות קצרה הסכמתי. הוא התחיל עם הגב, ירד לישבן שלי, החוצפה שלו רק גרמה לי שוב פעם להתחרמן. הסתובבתי על הגב הוא התחיל עם הבטן ,מרח קרם על השדיים שלי ואז הידיים שלו ירדו לכוס שלי. גבר שאני מכירה צרח קרם הגנה בין הרגליים שלי מול אנשים אחרים, זאת הייתה חוויה חדשה לגמרי בשבילי. כאשר הוא הכניס אחד האצבעות שלו לתוך הכוס כבר לא התנגדתי ,רציתי יותר. אחרי דקה הוא כבר זיין אותי וגנחתי על כל החוף. שני בחורים ששכבו לידינו לא נשארו בצד. הם התקרבו ואחד הכניס את הזין שלו לפה , התחלתי למצוץ לו. הגבר שזיין אותי גמר לי על השדיים ונתן את המקום שלו לבחור השני. הם זיינו אותי ככה בערך חצי שעה,הרגשתי זונה אמיתית ,אבל לא היה אכפת לי כבר.