מפגש אינטימי קצר


הוא הגיעה למסעדה בדיוק בשש, היא עדיין לא הייתה שם. הוא חיכה קצת ואז התחיל לדאוג שהיא לא תגיעה. "לעזאזל, איפה היא נעלמה? התערבה בעבודה? או אולי משהו קרה בבית? בבוקר הכל היה בסדר. התקשרתי ושאלתי. לא, זה בטוח האישיות הבלתי צפויה שלה. אף פעם אי אפשר לדעת מלחכות ממנה. כל כך קשה היה לי לברוח מהבית ואנה. יש סיכוי שהיא לא תגיעה בכלל". עם אצבעות רועדות מעצבים הוא הדליק סיגריה.  הוא העביר את המבט שלו דרך העולם החצי ריק ואז לדלת. מי זה שם? סוף סוף הדלת נפתחה והיא עמדה שם בכניסה. בלונדינית גבוהה לבושה בשמלה לבנה קצרה. 
הם יצאו מהמסעדה ועלו לקומה השניה של הבית מלון. המסדרון היה ריק לגמרי, היא דחפה אותו על הספה שעמדה שם במיטה. שוב פעם בדקה שאין אף אחד במסדרון נצמדה אליו עם השדיים שלה. "מה היא עושה? החליטה לעשות סקס כאן? השתגעה?" – הוא חשב לעצמו. "אני כל כך רטובה. אני מרגישה שאני אגמור בלי להגיע לחדר שלו. לעזאזל הכל" – היא חשבה לעצמה. הוא   הרים את הראש וניסה להקשיב. הוא לא שמע שוב דבר, לא קולות ולא צעדים. הקומה  הייתה ריקה לגמרי. "טוב, יש סיכוי שמישהו ירא אותנו, אבל כרגע אין אף אחד. שווה לנסות. חבל לפספס הזדמנות כזאת מגניבה" – הוא חשב לעצמו בזמן שיד שלה כבר הייתה בין הרגליים שלו. אז היא התנפלה עם השפתיים שלה עליו והוא הפסיק לדאוג. 
"וואו! אין לה שום דבר מתחת לשמלה! אמיצה. זה למה אני אוהב אותה, לא רק בגלל זה כמובן"
רגע אחרי זה היא נתנה סיבה נוספת להנות מהמפגש האינטימי הזה. היא ירדה על הברכיים מולו, הוציאה את הזין שכבר היה מוכן לפעולה וסגרה את הפה שלה עליו. השפתיים שלה מצצו, ליקקו ונשכו את הין שלו. הוא ליטף את השיער שלה בלי לנסות לקחת את השליטה לידיים שלו וההתנהגות הזאת רק הדליקה אותה יותר ויותר. 
"היא רעבה! מה זה? מישהו מתקרב, אנחנו צריכים לברוח מכאן!"
הוא טפח על הכתף וניסה להשתחרר ממנה. אבל הניסיון שלה לא הצליחה. היא רק סגרה את השפתיים שלה יותר חזק. היא נתנה לא להביו שהיא ממש לא מתקוונת לעצור. למרות הנאה הוא התחיל להיכנס לפניקה. הוא התחיל לעזור לה עם תנועות חוזרות כדי לגמור יותר מהר ולהספיק. זה היה הרגע שמנקה צעיר ראה אותם. היא לא עצרה.
"טוב, שיסתכל. טוב לי, למה לעצור? זה גם מחרמן יותר"
היא התחילה למצוץ עוד יותר חזק, המנקה הצעיר לא היה מסוגל להוריד את העיניים מהם. היה אפשר לראות שהוא רוצה להצטרף, אבל הם לא הסתכלו לכיוון שלו. 
"זה הזוג הזה שיצא ממסעדה. את הכוסית בשמלה לבנה אני זוכר טוב. היא ממש חמה….חייב מישהי כמוהה" 
"בחור טוב, צעיר ממש. רוב הסיכויים ילך לשירותים אחרי זה לעשות ביד. מצטער, בחורה, אבל אני לא מתכוון לחלוק את האישה שלי עם משהו היום"
הוא כבר היה מוכן לגמור, אבל הזה היא שחררה את הזין שלו, הסתכלה על המנקה והתחילה לצחוק.אחרי זה משכה את השמלה שלה למטה ושחררה את השדיים שלה. היא נעמדה עם הברכיים על הספה והתיישבה על הזין והוא תפס עם השניים את הפטמה שלה.  היא הכניסה את הזין שלו לתוכה. המנקה חשב לעצמו שזה בטח מרגיש מדהים, חם ומאוד צמוד. הוא זרקה את הראש לאחור והתחילה לגנוח. היא ראתה את הבחור הצעיר לא מצליח לעמוד במקום אחד ואז היא שמה לב לבליטה במכנסיים שלו. אז היא החזירה את המבט אל המאהב שלה והתחילה לרכב עליו לכיוון הסיום המדהים.
"כבר התחלתי לשכוח איך הכוס שלה מרגיש. ממש לא חשבתי שהיא לא תתבייש בכלל כאשר יסתכלו עליה"
"עמוק יותר, עמוק יותר, עוד! תשפד אותי, אני רוצה להרגיש אותו בפנים יותר. תזיין אותי!"
הם גמרו ביחד כאשר שניהם נמצאים בשמיים. שני גופים מחוצים לכדור רגשות אחד. לא היה להם כוח להשתחרר בהתחלה, למרות ששניהם הבינו שצריך לעזוב. אז הם שמעו צליל של מעלית מגיעה. הם הסתובבו וראו את המנקה נכנס למעלית. רק אחרי זה הם סידרו את עצמם. התקרבו למעלית. הוא הזמין את המעלית ובזמן שהם חיקו הוא המשיך לנשק אותה. ברגע שהמעלית הגיעה היא דחפה אותו למעלית
"מה אם…." -כל מה שהוא הספיק להגיד
"נראה אותך מחר באותו הזמן" – היא ענתה לו והדלת נסגרה.