סופ"ש מפנק


רק עברתי בצפון לתל אביב, לקראת סופ"ש סיימתי עם כל הקרטונים והגיעה זמן לחשוב מה אני עושה בסופ"ש. לא ידעתי פה כלום עדיין וגם אין לי חברים במרכז. כבר חשבתי להישאר בבית,יצאתי למטה לעשן ומצאתי על הרצפה פלייר של מכון לעיסוי ארוטי. אמרתי לעצמי למה לא, חזרתי הביתה והתקשרתי אליהם. זה היה מקום מאוד קרוב אלי והם אמרו לי שהם פנויים כרגע. התארגנתי ויצאתי אליהם. המקום היה בתוך דירה דיסקרטית בתל אביב. הוא גם לא היה ניראה כמו שחשבתי,במאת הכל היה ניראה ברמה גבוהה.

פגשה אותי בחורה יפה,היא אמרה לי שהיא תהיה היום המסז'יסטית שלי. נכנסנו לחדר ,הייתה שם מיטה ענקית וגם מקלחת פרטית כמו שגיליתי יותר מאוחר. היא אמרה לי להתפשט ולשכב על המיטה ועזבה אותי לבד בחדר. זאת הייתה הרגשה מוזרה מאוד, התפשטתי עד התחתונים ונשכבתי על המיטה. אחרי כמה דקות היא חזרה, היא הייתה לבושה בלבני נשים סקסיים ביותר.

כשראתה אותי היא חייכה ואמרה להוריד גם את התחתונים. ברגע שעשיתי את זה היא התיישבה לידי והתחילה למרוח עלי ועל עצמה שמן. ברגע שהיא סיימה היא התיישבה עלי ואז התחיל הכסף. היא החליקה עם כול הגוף שלה עלי, נישקה לי את הצוואר, עברה עם הבטן שלה ושדיים על הזין שלי. הזין שלי עמד כמו אבן,הלב שלי דפק כאלו רצתי כמה קילומטרים עכשיו. לבסוף היא התיישבה עלי עם הגב, תפסה את הזין שלי בין הרגליים, נשכבה עלי עם הגב, חיבקתי אותה שהיא לא טיפול בטעות והתחילה לאונן לי עם היד ורגליים שלה. גמרתי תוך שנייה.

זאת הייתה חוויה ממש מגניבה, אני חושב שבמרכז היה הרבה יותר מעניין מצפון.