שכחתי

אנחנו ניגשים לדלת הכניסה, אני לוחץ על הפעמון ומחכה שהדלת תיפתח. רעש של שמסיבה אופיינית נשמעת מבפנים: קולות, צחוק, מוסיקה. פתאום את תופסת את היד שלי, מתרוממת על קצות האצבעות ולוחשת לי לאוז: "שכחתי ללבוש תחתונים!"

אני מביט בך בהפתעה. לפני שאני מבין מה היא אמרה, הדלת נפתחת ואנחנו מוזמנים פנימה. כל מה שאני מספיק לעשות זה ללחוש בחזרה "איך זה בכלל אפשרי?" את עונה שרצית ללבוש גרביונים, אחר כך חגורה, ואז שינית את דעתך, ובקיצור הם נמצאים אי שם על המדף. ואז את פשוט רצה לחדר כדי להגיד שלום לכולם.

כל מה שנשאר לי לעשות זה להסתכל על השמלה הקלה שלך שלא מגיעה אפילו לברכיים.

עכשיו כל הערב שלי מלא ברגשות מעורבים. נראה לי שאת יושבת על הספה בצורה יותר מידי פתוחה. את מתכופפת בלי לשים לב למצב השמלה שלך. זה ניראה שאת בכוונה הולכת כל כך מהר כדי שהשמלה שלך תתרומם עם כל תנועה. זה נדמה לי שאת מדברת יותר מדי עם גברים אחרים, את צוחקת יותר מדי מבדיחות שלהם, את רוקד איתם יותר מדי. כל זה מעורבב עם ההתרגשות שלי, כל מה שממלא את הראש שלי זה המחשבה שאת ערומה מתחת לשמלה.

אנחנו נפגשים במסדרון ליד חדר האמבטיה – ואני לוקח אותך ביד. "קדימה, בואי איתי, חוצפנית! "אני דוחף אותך לחדר האמבטיה ונועל את הדלת. "תראי לי" אני מרים בבת אחת את השמלה. ואכן, אין תחתונים מתחת. את מסתכלת עלי עם מבט נעלב ובו הזמן נועז.

"את יודעת מה קורה עם בנות רעות שלא לובשות תחתונים?"

את נושכת את השפתיים ומנדנדת עם הראש. אני מסובב אותך עם הגב אלי ומקפל אותך, את מניחה את הידיים שלך על הכיור.

"זה מה שעושים!"

היד שלי מלטפת את הכוס שלך, הזין שלי כבר כמעט קורע את המכנסיים שלי. אני משחרר אותו ותוקע אותו ישירות לתוך הכוס שלך. את מורידה את הראש שלך ותופסת את הכיור בכוח. אני לוחץ את התחת שלך בכוח עם יד אחד ויד שניה מושכת את השיער שלך אחורה. אני מושך עד שאני לא מצליח לראות את הפנים שלך. המחשוף העמוק שלך השמלה מאפשר לי לראות את שדיים שלך קופצות ביחד עם התנועות שלי.

אני מוריד סטירה חזקה על התחת ומשיר סימן אדום של הכף יד. זה ילמד אותך לו לשכוח את הבגדים שלך בבית. עוד סטירה ועוד אחד, יש מוסיקה חזקה מאחורי הדלת, אף אחד לא שומע אותנו. בגלל שהייתי חרמן כל הערב אני מרגיש שאני לא יצליח להחזיק יותר מידי בקץ הזה. אני לא רוצה לגמור לתוכך, בלי תחתונים זה לא רעיון טוב. אני מסובב אותך, שם את הידיים על הכתפיים שלך.

"מהר! על הברכיים!"

הזין שלי נכנס לתוך הפה שלך, כמעט ישר הזרע מתחיל למלא את הפה שלך. הידיים שלי מחזיקות את הפנים שלך בזמן שאני מחקה שתסיים ללקק הכל. אני מלטף את הראש שלך.

"כל הכבוד חמודה"

אני מלביש את המכנסיים ויוצאה מחדר אמבטיה ומשיר אותך שם על הברכיים. נמשך את החינוך שלך בדירה הדיסקרטית, אחרי המסיבה.